Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara
HAKKIMIZDA

mafal-kurumsal-img

Tahıl depolama sistemleri, fan, elektrik motorları ve lojistik gibi sektörlere hizmet vermekte olan Altuntaş Grup şirketlerinden MAFAL A.Ş. sektörel ihtiyaçlara cevap verebilmek adına 2007 yılında faaliyete geçmiştir. İlk olarak grup bünyesindeki lojistik ihtiyaçları karşılayan firma, ilerleyen süreçte faaliyetlerine ek olarak Tahıl depolama sistemleri üretimini ekleyip Altuntaş Grup çizgisindeki kaliteli ve yenilikçi anlayışı dünyaya ihraç etmeye başlamıştır.

Üretim tesislerini ürün portföyünün genişlemesiyle büyüten ve yıllık cirosunun önemli bir kısmını AR-GE çalışmalarına ayıran MAFAL A.Ş., üretim teknolojisine son derece önem vermekte ve dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. MAFAL A.Ş., Aksaray'da konumlandırmış olduğu üretim tesislerinde 55.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Başarısını sürekliliğini ve etkinliğini, kurumsal yapısına,üstün kalite anlaşıyına, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışına ve düzenli olarak yapılan AR-GE çalışmalarının da desteğiyle sağlayan MAFAL A.Ş.; Altuntaş Grup olarak yıllardır süregelip harmanlanan ve her zaman daha iyiyi amaçlayan grup tecrübelerinden en iyi şekilde faydalanarak; bu başarısını uluslararası kalite standartlarını uygulayarak kanıtlamış; TS EN ISO 9001-2015 standartlarına göre bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.

MAFAL LOJİSTİK
Kaliteli, Güvenilir, Hızlı
İlk olarak grup bünyesindeki lojistik ihtiyaçları karşılayan firma, ilerleyen süreçte faaliyet alanlarını genişletmiştir.
E-KATALOG
Mafal Silo Kataloğunu İndirin
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam